Bilgi

“Hızlı ve Öfkeli 8 yeni bir üçlemenin başlangıcı olacak”

Sinemanın en uzun serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli yakında serinin sekizinci halkasıyla izleyici karşısına çıkacak. Hepimiz bu yapımı merakla beklerken serinin geleceğine dair ilgi uyandıran açıklamalarda bulundu.

27 – 30 Mart tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleşen  merakla beklenen birçok yapımın ekiplerini bir araya getirdi. Hızlı ve Öfkeli serisinin oyuncuları da bu vesileyle izleyicilerle buluştu. Vin Diesel‘in ilgi çeken açıklamaları da burada gerçekleşti. Sevilen oyuncu izleyicilerin seriye bu kadar ilgi göstermelerinden çok mutlu olduklarını, bu sevginin onları motive ettiğini söyledi. Serinin en iyi filmi olarak gördüğü ’in yeni bir üçlemenin başlangıcı olduğunu, zamanında  gibi birçok oyuncunun bu üçleme için özel olarak seçildiğini dile getirdi. Kısacası Hızlı ve Öfkeli serisi en az iki yeni filmle daha karşımıza çıkacak. Bu üç film hikaye açısından birbiriyle bağlantılı olacak. Sekizinci film olan ’ın başrollerinde Vin Diesel, , yer alıyor. Onlara , Chris Bridges, , Scott Eastwood, , , ve Helen Mirren gibi ünlü ve tecrübeli oyuncular eşlik ediyor. Türkçe ismi Hızlı ve Öfkeli 8 olan filmin 14 Nisan‘da vizyona girmesi bekleniyor.

admin
yazaradmin
Teknoloji, sosyal medya, web tasarım ve Mac OS ilgi alanlarım. Sektöre 2004 yılında giriş yaptım. Şu an aktif olarak dizi/film çevirmenliği yapmaktayım. Aynı zamanda blogum ve YouTube kanalım için içerik üretmeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın