“Hızlı ve Öfkeli 8 yeni bir üçlemenin başlangıcı olacak”

0
497

Sinemanın en uzun serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli yakında serinin sekizinci halkasıyla izleyici karşısına çıkacak. Hepimiz bu yapımı merakla beklerken serinin geleceğine dair ilgi uyandıran açıklamalarda bulundu.

27 – 30 Mart tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleşen  merakla beklenen birçok yapımın ekiplerini bir araya getirdi. Hızlı ve Öfkeli serisinin oyuncuları da bu vesileyle izleyicilerle buluştu. Vin Diesel‘in ilgi çeken açıklamaları da burada gerçekleşti. Sevilen oyuncu izleyicilerin seriye bu kadar ilgi göstermelerinden çok mutlu olduklarını, bu sevginin onları motive ettiğini söyledi. Serinin en iyi filmi olarak gördüğü ’in yeni bir üçlemenin başlangıcı olduğunu, zamanında  gibi birçok oyuncunun bu üçleme için özel olarak seçildiğini dile getirdi. Kısacası Hızlı ve Öfkeli serisi en az iki yeni filmle daha karşımıza çıkacak. Bu üç film hikaye açısından birbiriyle bağlantılı olacak.

Sekizinci film olan ’ın başrollerinde Vin Diesel, , Dwayne Johnson yer alıyor. Onlara , Chris Bridges, , Scott Eastwood, Kurt Russell, , ve gibi ünlü ve tecrübeli oyuncular eşlik ediyor. Türkçe ismi Hızlı ve Öfkeli 8 olan filmin 14 Nisan‘da vizyona girmesi bekleniyor.

CEVAP VER